Договірна робота

Від того,  наскільки правильно і грамотно складений договір, часто залежить і конкретна дія передбачене тим чи іншим пунктом документа. Нерідко трапляються ситуації при яких громадяни користуються «рибою» або шаблонними заготовками, не враховуючи що для їхньої ситуації потрібна абсолютно інший зміст. Навіть для простих договорів — приміром договору оренди — часто може вимагатися свій індивідуальний документ.

Якщо ж мова йде про договірну базу для бізнесу, то тут опрацювання кожного документа юристами є обов’язковою і шаблони не допустимі. Рекомендую прочитати  тут як проводиться  договірна робота і зверніть увагу , що юристи радять індивідуально становити навіть на перший погляд прості договору — підряду, трудові контракти ітд . Найскладнішими вважаються договору передбачають зобов’язання комерційних структур , що укладаються між фірмами. Тут схильність в тому , що неправильна буква або двозначне вміст певних пунктів може привести і до краху бізнесу. Конкретні зобов’язання рассматріватся в суді по букві , а не по можливому змістом який припускала одна зі сторін.

Договірна робота починається з моменту організації бізнесу — саме в цей час правова група або юридична компанія розробляє перші договори для бізнесу.

источник http://bti.kharkov.ua/