До Вас їде колектор кредит капитал?

 

do-vas-de-kolektor-kredit-kapital

Що робити, якщо вас додому приїхав колектор? Боятися цього не варто. Повноваження колекторів рівносильні повноважень двірника, він може піднятися до Вас додому, подзвонити у двері і попросити у Вас пояснення чому Ви не платите кредит. Давайте розберемо всі дії які регулюють такі відносини.

Почати потрібно з самого простого, хто такі колектори кредит капитал? Це звичайні люди, найняті або колекторським агентством, або представляють інтереси банку, тобто або Ваш договір був проданий за договором цесії .Ваш договір переданий на ведення колекторам.

Договір цесії означає що Ваш борг кредитор продав колекторам k-kapital, тепер всі Ваші дані будуть вести колектори, але! Для того щоб по закону продати борг, кредитор зобов’язаний письмово сповістити Вас а так само про це Вам потрібно оповістити і новий власник боргу. Якщо ж цього не було зроблено а так само в кредитному договорі зазначено що борг не може бути переданий, то такі дії не мають ніякої сили. Так навіть якщо і Вас повідомили, Ви нічого не зобов’язані колектору. Говоріть щоб зверталися до суду.

Взагалі боятися колекторів не варто. Максимум вони можу докучати рідкісними візитами до Вас додому, але тільки у встановлений законом час в будні дні з 08:00 до 22:00 і у вихідні дні з 09:00 до 21:00. Якщо колектор порушує час візиту, то викликайте поліцію. Так само колектор по приходу до Вас додому зобов’язаний: надати свої документи (паспорт або посвідчення) довіреність від компанії та інші документи, що підтверджують право переуступки або агентського договору. Агентський договір в кредиті — це коли банк або мікро фінансова компанія не має своєї структури по роботі з простроченою заборгованістю і передає цю справу в сторонню організацію за певний відсоток від виручених прострочень.

Ви маєте повне право відмовитися від спілкування з колектором, він звичайна людина, фізична особа, фактично ніхто, якщо ж Ви маєте намір платити і годувати їх відсотками по Вашому кредиту, а не рідко колекторські агентства встановлюють свій відсоток після переуступки прав, такі відсотки зашкалюють і борг зростає в геометричній прогресії. Пам’ятайте, що колекторські агентства купують Ваш борг за 1-3% від суми і не більше, а навіть якщо Ви зробите хоча б один платіж ця сума буде відбита, а далі піде їх прибуток.

Якщо колектор загрожує k-kapital?

Якщо колектор починає загрожувати Вам або Ваших близьких погрозами фізичної розправи або заподіяння майнової шкоди, то сміливо пишіть заяву в поліцію. Взагалі варто придбати диктофон, а ще краще відео камерою.

Чи має право колектор заходити додому?

Не має ніякого права. Він звичайна фізична особа. Зайти до Вас додому може тільки судовий пристав на підставі судового рішення що вступило в законну силу і відкритого виконавчого провадження, про який Ви повинні бути повідомлені.

Якщо колектор загрожує описати майно або намагається вимагати гроші то викликайте поліцію і пишіть заяви в якому вкажіть ознаки складу злочину.

Чи зобов’язаний я підписувати папери, які приніс колектор тов фк кредит капитал?

Ні не зобов’язані. Відносини між кредитором і позичальником — це цивільно-правові відносини, вони регулюються тільки в суді і тільки там. Ніхто не може Вас зобов’язати підписувати документи, а часто приносять нові графіки платежів, гарантійні розписки, краще взагалі нічого не підписувати бо це все може потім надати на процес поганий вплив на Вашу сторону.

Чи законна діяльність колекторів?

Теоретично така діяльність на заборонена державою. Вимагання, погрози (нехай навіть і по телефону) регулюються кримінальним кодексом, порушення Ваших прав так само має місце для заяви в поліцію.

Заспокоїти колекторів кредит капитал суд може тільки заявами в прокуратуру і поліцію, так само для того щоб позбутися від дзвінків автоматичних систем і операторів. Додому приїжджають рідко, але якщо встати на стежку війни то краще підключити відео камери.